NEAMȚ: Accident MORTAL în această seară (ULTIMA ORĂ)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/mortall-1024x512.png)
Un accident tragic a avut loc în această seară, în jurul orei 20.30 în satul Bistricioara (comuna Ceahlău). Din informațiile transmise de martori (confirmate de reprezentanții IPJ Neamț) o femeie în vârstă de aproximativ 41 ani, cadru medical, aflată la volanul unui autoturism, a decedat.
Pentru moment nu se cunosc mai multe detalii legate de circumstanțele producerii tragediei. Vom reveni cu un comunicat oficial.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Off dumnezeu sa o ierte