Piatra-Neamț: Anunț de sistare a furnizării apei potabile (Apa Serv)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/03oprire-apa-768x462-1-2-1-2.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 23.09.2020, între orele 09.30 – 16.00 în Municipiul Piatra Neamţ.
Vor fi afectaţi utilizatorii de pe:
- strada Ştefan cel Mare (de la intersecţie cu strada Borzoghean până la intersecţie cu strada Eroii Muncii) şi strada Bogdan Vodă
- strada Gavril Gălinescu
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)