Testare COVID-19 contra cost la policlinica spitalului din Piatra-Neamț
Policlinica spitalului din Piatra-Neamț anunță că aparatul PCR, a fost dotat cu posibilitatea interpretării a mai multor probe. Astfel, cei care doresc testare COVID-19 (pentru diverse situații) o pot efectua contra cost (260 lei).
Testarea se face doar cu programare telefonică.
Programările vor fi doar de 7-10 persoane /zi si vor fi făcute la numerele de telefon 0744702041 și 0233/237039.
„Recoltarea se va efectua zilnic între ora 8:00-9:00, la cort triaj UPU. Cu chitanța fiscală, eliberată de la fișierul policlinicii, unde s-a făcut și programarea. Va mulțumim pentru înțelegere!”, transmite Policlinica Piatra-Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)