Comedie în direct cu prefectul și subprefectul de Neamț
Astăzi a avut loc o conferință de presă la Prefectură, conferință transmisă în direct de o publicație din Neamț. Nu știm să vă spunem dacă în mod intenționat sau din greșeala celui care transmitea dar conferința de presă a fost foarte amuzantă. Prefectul și subprefectul au beneficiat pe rând de efectele video din telefonul celui care filma.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)