Accident rutier: Victima, o femeie în vârstă de 34 de ani
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/09/accident-pipirig.png)
Potrivit unui comunicat transmis în această dimineață de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a intervenit sâmbătă, 12 septembrie în jurul orei 09.43 în satul Oglinzi (comuna Răucești) pentru a acorda primul ajutor unei femei în vârstă de 34 ani, victimă a unui accident rutier:
12.09.2020, ora 09:43, Oglinzi, accident rutier cu o victimă sex feminin, 34 ani, diagnostic: TCC cu PC prin accident rutier; victima a fost preluată de un echipaj cu asistent medical şi predată la CPU a Sp. Orăşenesc Tg. Neamţ.
Vom reveni cu informații legate de circumstanțele producerii accidentului.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)