ACUM: Bărbat înecat în zona barajului Reconstrucția – FOTO
Ca urmare a unui apel la 112, pompierii pietreni au intervenit cu o autospecială complexă de intervenție și o barcă pentru degajarea unei persoane înecate în râul Bistrița. Militarii au scos din apă un bărbat ce nu prezenta semne vitale.
Misiunea s-a desfășurat în municipiul Piatra-Neamț, în cartierul Văleni (zona barajului Reconstrucția), a transmis purtătorul de cuvânt al ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)