APA SERV: Se sistează furnizarea apei între orele 10.00 – 13.00 (NEAMȚ)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/03oprire-apa-768x462-1-1-1.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua de distribuţie a apei, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 31.08.2020 între orele 10.00-13.00, în:
- Comuna Săvineşti, străzile: Tineretului, Aleea Parcului, Progresului, Dornelor, Pieţei, Uzinei, Turnului
- Comuna Dumbrava Roşie, străzile: Dumbravei, Zimbrului, Voinţei, Zorelelor
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)