NEAMȚ: Căzut de 3 zile într-o toaletă, astăzi trăiește mulțumită pompierilor – FOTO
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/pompieri-1-1024x512.png)
Ca urmare a unui apel la 112, pompierii de la Garda II de Intervenție Poiana Teiului au intervenit pentru degajarea unui cățel cazut într-o toaletă amenajată în curtea unui operator economic din comuna Borca. Conform apelantului, animalul era căzut de trei zile. Misiunea pompierilor a fost dificilă pentru că au scos cățelul printr-un orificiu cu diametru de aproximativ 30 cm.
Felicitări pompierilor pentru salvarea unui suflet nevinovat!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)