Piatra-Neamț: Se oprește apa între orele 09.30 – 12.00 (AVARIE)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/03oprire-apa-768x462-1.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua de distribuție a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 05.08.2020, între orele 09.30 – 12.00, în Municipiul Piatra Neamţ.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Ana Ipătescu și Petru Rareș.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)