Pregătiți rezerve! Mâine, 15 iulie se oprește apa în Piatra-Neamț – Lista străzilor afectate, aici
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/07/tmis-768x443-1.jpg)
Pentru efectuarea unor lucrări de reparații la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, Compania Județeană Apa Serv S.A anunță întreruperea furnizării serviciului de alimentare cu apă, miercuri, 15.07.2020, în intervalul orar 08:00-14:30, în Municipiul Piatra Neamț.
Sunt afectați utilizatorii de pe b-dul Dacia blocurile: 12, A1(13), A2(16), A3(18), B5, B7, B12 (22-Aurora) și de pe străzile Petru Rareș și Ana Ipătescu.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru efectuarea lucrărilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)