Yannis Non-Stop oferă gratis cafea şi ceai cald pentru toți membrii patrulelor de noapte aflate la datorie în Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/03/yannis-1024x768.jpg)
Yannis Non-Stop, de la Casa de Cultură, oferă gratis o cafea şi un ceai cald pentru toți membrii patrulelor de noapte aflate la datorie în Piatra-Neamț, între orele 22.00 – 6.00, pe toată durata măsurilor excepționale instituite pe teritoriul țării.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Respect pentru eroii nostri din spitale si din strada! Respect pentru gestul celor de la Yannis!