Deputatul Ciprian Șerban: „Dragii mei, vă rog, STAȚI ÎN CASĂ!”
Deputatul Ciprian Șerban roagă nemțenii să înțeleagă pericolul răspândirii coronavirusului și să rămână în casă.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/04/Ciprian-Serban.jpg)
„Coronavirus nu ocolește Neamțul nostru frumos! Numai în ultimele 24 de ore numărul nemțenilor afectați s-a mărit cu 8. 14 dintre noi, din care, vă rog, rețineți, 8 doar în ultima zi, s-au îmbolnăvit. Dragii mei, vă rog, STAȚI ÎN CASĂ! Stați în casă pentru copiii voștri, pentru părinții, bunicii și nepoții voștri! Izolarea și igiena mâinilor sunt cele mai sigure metode de a ne păstra sănătatea.”, a declarat Ciprian Șerban.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)