ACUM: Accident rutier în Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/03/valeu-1-1-1-1-1.jpg)
Un accident rutier s-a produs acum câteva momente în Municipiul Roman, mai precis pe strada Ștefan cel Mare.
Pentru moment nu se cunosc detalii legate de dinamica producerii accidentului.
Vom reveni în scurt timp cu noi informații oficiale. Știre în curs de actualizare.
UPDATE:
Pompierii de la Detașamentul Roman cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD au intervenit pentru asigurarea măsurilor PSI și asistență medicală la un accident rutier în municipiul Roman, pe strada Ștefan cel Mare. O tânără de aproximativ 18 ani, a fost asistată de paramedici dar a refuzat transportul la spital.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)