NEAMȚ: Pregătiți rezerve! Mâine, 10 martie, se sistează furnizarea apei între orele 08.30-18.00
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, Compania Județeană Apa Serv S.A anunță întreruperea furnizării serviciului de alimentare cu apă marți, 10.02.2020 în intervalul orar 08.30-18.00, în Comuna Săvinești.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/03/sticle_apa.jpg)
Sunt afectați utilizatorii de pe străzile: Dornelor, Tineretului, Pieței, Uzinei, Progresului, Colinei, Parcului, Turnului.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)