Solicitare de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Reabilitare pod pe DJ 208 G, km 32 + 308, județul Neamț“
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/05/CJ-Consiliul-Judetean-sigla.jpg)
CONSILIUL JUDEȚEAN NEAMȚ, cu sediul în județul Neamț, municipiul Piatra Neamț, strada Alexandru cel Bun, nr. 27, titular al proiectului, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Reabilitare pod pe DJ 208 G, km 32 + 308, județul Neamț“, situat în județul Neamț, comuna Tupilați, extravilan.
Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamţ, Piatra Neamţ, Piaţa 22 Decembrie, nr.5, telefon 0233219695, în zilele de luni – joi între orele 8 – 16 şi vineri între orele 8 – 14.
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M. Neamţ.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)