Femeie lovită de crengile unui copac
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/02/copac-1-1024x768.jpg)
Un echipaj de pompieri de la Detașamentul Târgu Neamț împreună cu pompierii voluntari din cadrul SVSU au avut o misiune de degajare a unui copac căzut pe partea carosabilă în orașul Târgu Neamț.
„O femeie în vârstă de aproximativ 57 de ani a fost lovită de crengile copacului. Aceasta a fost preluată de un echipaj SAJ și transportată la CPU Târgu Neamț.”, a transmis purtătorul de cuvânt la ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)