Obținere aviz SGA pentru obiectivul: „Reabilitare pod pe DJ 157G, peste pârâul Sărata, comuna Răucești, județul Neamț“
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/05/CJ-Consiliul-Judetean-sigla.jpg)
CONSILIUL JUDEȚEAN NEAMȚ, titular al proiectului, cu sediul în Piatra Neamț, str. Alexandru cel Bun nr. 27, județul Neamț, anunță publicul interesat asupra depunerii la Sistemul de Gospodărire a Apelor Neamț a documentației tehnice în vederea obținerii avizului SGA pentru obiectivul: „Reabilitare pod pe DJ 157G, peste pârâul Sărata, comuna Răucești, județul Neamț“.
Publicul interesat poate înainta comentarii/observații/propuneri la SGA Neamț, din B-dul Dacia nr. 5 A, la telefon 0233/217177, Biroul Exploatare Lucrări sau la Consiliul Județean Neamț, cu sediul în Piatra Neamț, str. Alexandru cel Bun nr. 27, județul Neamț, telefon 0233/212890.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)