Recitalul cameral din 29 ianuarie va fi reprogramat
Din cauza îmbolnăvirii unuia dintre solişti, recitalul cameral programat pentru mâine, miercuri, 29 ianuarie 2020, la sala studio „Theodor Macarie” a Liceului de Arte „Victor Brauner” din Piatra-Neamţ, începând cu ora 18:00, nu va mai avea loc.
Evenimentul, parte a Stagiunii artistice 2019 – 2020, va fi reprogramat pentru o dată ulterioară, aceasta urmând a fi anunţată în timp util.
Organizatorii, Centrul pentru Cultură şi Arte „Carmen Saeculare” Neamţ, în parteneriat cu Academia Naţională de Muzică „Gheorghe Dima” Cluj-Napoca, Extensia Piatra-Neamţ, mulţumesc publicului meloman pentru înţelegere.
Detalii despre recitalul cameral , în articolul Publicul meloman, invitat la o nouă întâlnire cu muzica de calitate
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)