Tăiat la ambele mâini, a ajuns de urgență la spitalul din Iași
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/01/ambulanta-3-768x512-1-1.png)
Conform unui comunicat transmis de către Serviciul de Ambulanță Județean Neamț, în data de 25 ianuarie, un bărbat în vârstă de 46 ani a fost victima unei agresiuni:
25.01.2020, ora 10:40, Moldoveni, agresiune cu o victimă sex masculin, 46 ani, diagnostic: plăgi tăiate la ambele mâini; victima a fost preluată de un echipaj cu asistent medical şi predată la CPU a Sp. Municipal Roman; din CPU s-a efectuat transferul interclinic la Iaşi.
Pentru moment nu se cunosc mai multe detalii legate de circumstanțele producerii agresiunii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)