Regrete eterne pentru cea care a fost prof. Anca Patriche
Regrete eterne pentru cea care a fost d-na prof. Anca Patriche, de o înaltă ținută morală, profesională și un model demn de urmat. Soarele vieţii a apus pentru o fiinţă atât de dragă nouă. În acest univers al tristeţii ne rămân stelele amintirilor, care să ne aline durerea. Nu vă vom uita niciodată! Odihnească-se în pace!
Silvia, doamna dirigintă și colectivul clasei AMG 3-A SPS Piatra-Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/01/doliu-1-1024x512.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)