Prețuri și produse din noul supermarket Supeco deschis în Piatra-Neamț [FOTO]
Pentru cei care nu au trecut încă pragul noului supermarket deschis în data de 5 decembrie, iată câteva dintre produsele comercializate alături de prețurile aferente:
Reamintim faptul că Supeco Piatra-Neamț se află situat pe strada Bistriței nr. 2 și este deschis de luni până sâmbătă între orele 7:30-21:00 iar duminca între orele 8:00-18:00.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nu vad ieftineala… uleiul si faina ,ca si exemplu, le gasesti la kaufland sau lidl la un pret mai mic cu cativa bani ! La un bax conteaza !
Mahazin bine aprovizionat,mărfuri mai ieftine ,nu se adresează persoanelor deosebit de mofturoase ,indicat pensionarilor și celor care muncesc din greu pt a-și cîștiga existența.
Zici ca-i depozit de materiale pt constructii… 😫
Așa am crezut și eu , că este depozit și nu am intrat.
Oamenii inteligenti observa diferentele.
Lipseste un minim respect aratat clientului.
Magazinul arata la interior ca o hala tip magazie.
Lipsa de design si de efort mental.
Pozele din articol sunt la fel de ilustrative.
Un magazin aranjat ca pentru clienti din lumea a 3-a.
De acord cu Doamna .Pentru un oras atat de mic chiar era cazul la inca un lant de magazine de prost gust.Ori cum aceel teren este retrocedat si sunt spălare de banii
Noi suntem oameni pretentiosi, magazinul nu ajunge la nasul nostru.Sa fie desfiintat.
Miam calculat bonul si doamna de la casa mia pus o punga de madeline de trei ori si 10 cuti cu sardine pe care nu leam cumparat .no sa mai merg niciodata .spuneti ca aveti marfa ieftina si sunteti pe o mana cu cei de la casa sa inselati