Străzile din Piatra-Neamț care rămân astăzi fără apă
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/12/837ca30d53d3ee0e17dd5737d6d05463.jpg)
Pentru remedierea unor avarii la reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 04.12.2019, în Municipiul Piatra Neamț, după cum urmează:
– pe străzile Ozana și Dr. Ghe. Iacomi, în intervalul orar 8.30-16.00;
– pe străzile Subdărmănești și Fundătura Morii, în intervalul orar 09.00-15.00.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)