PIATRA-NEAMȚ: Se sistează furnizarea apei potabile între orele 09.00-16.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/robinet-apa-600x338-600x330-1.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 26.11.2019, între orele 09.00 – 16.00 .
Vor fi afectați utilizatorii din Municipiul Piatra Neamț de pe străzile: Petru Movilă (partea dreaptă de circulație pe direcția Bicaz- Piatra Neamț), Bistriței, Garofiței și Constantin Mătase.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)