Piatra-Neamț, o altă avarie: Se oprește apa între orele 10.30-14.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/03oprire-apa-1024x682.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 15.11.2019, între orele 10:30 – 14:00.
Sunt afectati de lipsa apei consumatorii din Municipiul Piatra Neamț de pe strada Dărmănești (blocurile ”K”, Scoala nr.8) .
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor intr-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare, beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
De ce nu schimba conductele din timp? De ce asteapta avarii sistand apa cate o zi pt fiecare metru de teava? Atat au si ei de investit ca materia prima este gratis si vand metrul cub destul de scump.
Scuzele nu ne ajuta!