Din nou avarie – Se sistează furnizarea apei între orele 09.00-14.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/11/fara-apa-938x535.jpg)
Pentru remedierea unor avarii ĺa reteaua de distributie a apei potabile, APA SERV este nevoita sa sisteze furnizarea apei potabile astăzi 11.11.2019 intre orele 09:00 – 14:00.
Sunt afectati de lipsa apei consumatorii din:
– Municipiul Piatra Neamț, str. Fundătura Morii și str. Erou Bucur;
– Comuna Dumbrava Roșie, str. Strămutați 2.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectati pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor intr-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)