Ca in fiecare an de sarbatori , orasul Piatra Neamt este sufocat de gunoaie
Ca in fiecare an de sarbatori , orasul Piatra Neamt este sufocat de gunoaie .
Cu toate ca este luni cei ce se ocupa de ridicarea gunoaielor nu au venit sa le ridice . Este cunoscut ca orice comunitate produce mai mult gunoi in perioadele de sarbatori dar acest lucru nu a fost observat niciodata de autoritatile pietrene pentru ca probabil nu le pasa sau la ei la vile este alt program de ridicat gunoiul .
Cert este faptul ca serviciile de ridicare a gunoiului au un caracter de permanenta oriunde in lumea civilizata , exceptie facand orasul Piatra Neamt .
Satocrac Vasile
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)