Ai un subiect ce poate deveni știre în Neamț?
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/10/stire-1024x512.png)
Ai filmat sau ai fotografiat un anumit eveniment? Îți place să scrii? Ești pasionat de ce se întâmplă în județul Neamț si vrei ca cititorii www.ziarpiatraneamt.ro să fie cât mai bine informați?
Nu fi indiferent și alătură-te nouă. Fii informat și informează-i și pe ceilalți.
www.ziarpiatraneamt.ro invita cititorii să trimită o filmare, o fotografie, orice informație care poate deveni știre pe email [email protected], mesaj pe pagina de facebook a ziarului (click aici), pe Whatsapp sau SMS la 0765.234891.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)