Locuitorii unei străzi din Piatra-Neamț rămân astăzi fără apă
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, Apa Serv este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 01.10.2019 între orele 08:45-17:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din municipiul Piatra Neamț-strada Oituz.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei www.apaserv.eu.