Anunț ApaServ: se sistează furnizarea apei între orele 09.30-15.00
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, Apa Serv este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi 30.09.2019, între orele 09:30-15:00.
Sunt afectaţi de lipsa apei consumatorii din comuna Alexandru cel Bun-sat Bistriţa, str. Caişilor, Pârâului.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi, pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii nostri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340, sau pot accesa site-ul companiei http://www.apaserv.eu.