Bărbat captiv sub o căruță cu lemne/Pompierii intervin
Mai multe echipaje de pompieri intervin astăzi, 13 septembrie, într-o misiune de degajare a unui bărbat, cu membrele inferioare prinse sub o căruță cu lemne în satul Negrești, comuna Negrești.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/09/caruta-1024x512.png)
„S-au deplasat la locul intervenției două echipaje de pompieri cu o autospecială complexă de interventie si un echipaj SMURD. De asemenea, la locul solicitării se deplasează si un echipaj SAJ cu medic.”., transmite ISU Neamț.
Revenim cu detalii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)