Piatra-Neamț: tamponare la Carpați
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/carpati-1024x512.png)
Acum câteva ore a avut loc o tamponare între două autoturisme în Dărmănești, mai exact în zona Carpați.
Vă recomandăm să circulați cu atenție și să respectați ceilalți participanți la trafic pentru a preveni alte incidente.
UPDATE: Potrivit informațiilor obținute de la IPJ Neamț, nu a fost necesară intervenția echipajelor de poliție, incidentul fiind soluționat pe cale amiabilă.
Foto: martor
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Cale amiabilă ? Mașina a stat in intersecție aproape 2 ore fraților timp in care circulatia a fost un calvar in zona respectiva ,nu a intervenit nimeni nu inrereseaza pe nimeni si pe un teren agricol daca se intîmpla intervenea un tractorist ,un cioban ,un pustnic …