Regal ecvestru la Piatra-Neamț, perioada 18-21 iulie
Federaţia Ecvestră Română şi Asociaţia Club Sportiv Ecvestru „Costache Lupu” organizează CONCURSUL INTERNAŢIONAL DE SĂRITURI PESTE OBSTACOLE „CUPA TCE 3 BRAZI” şi FINALA CAMPIONATULUI NAŢIONAL – CRITERII.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/qw-1024x449.jpg)
Competiţiile se vor desfăşura în perioada 18-21 iulie 2019, în Baza Hipică Piatra-Neamţ, începând cu orele 09.00 şi 14.00. Participă sportivi din Rusia, Bulgaria, Republica Moldova, Croaţia şi România.
Sponsor principal Grupul de firme TCE 3 Brazi. Consiliul Local şi Primăria Piatra-Neamţ susţin parţial fondul de premiere.
Informații furnizate de prof. Costache Lupu, președinte A.C.S.E. „Costache Lupu”
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)