DOLIU la Inspectoratul de Poliție al județului Neamț
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/doliu-1024x512.png)
Inspectoratul de Poliție al județului Neamț deplânge stingerea fulgerătoare din viață, la doar 34 de ani, a colegului nostru agent de poliție Podaru Ionuț Daniel, din cadrul Postului de Poliție Ruginoasa!
Pe această cale aducem un ultim omagiu celui ce a fost un bun coleg, profesionist exemplar, ce va rămâne pentru totdeauna în amintirea noastră și transmite sincere condoleanțe familiei îndoliate și exprimă profunda compasiune pentru pierderea suferită.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!
Inspectoratul de Poliție al județului Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Dumnezeu să te ierte prietene..