Mișcare pentru copiii noștri de 1 iunie
Sâmbătă, 1 iunie, începând cu ora 9:00, jandarmii nemțeni se vor alătura copiilor de toate vârstele pentru a sărbători împreună Ziua Copilului. Evenimentul se înscrie în cadrul proiectului ,,Mișcare pentru copiii noștri”, ediția a IV-a .
Evenimentul este realizat de Inspectoratul de Jandarmi Județean Neamț împreună cu Primăria Municipiului Piatra-Neamț și Asociația Sportivă ,,Petru Rareș” Club.
Programul se va desfășura între orele 9:00 – 13:00, la baza sportivă Adridan din municipiul Piatra-Neamț.
„Distracția copiilor este garantată. Avem pregătite pentru ei o tiroliană, jocuri sportive, competiții de tenis de câmp, badminton, exatlon și multe surprize. Vă așteptăm alături de noi !”, transmit organizatorii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)