Viață de copil chinuit…
O fetiță din Piatra-Neamț ducea după ea o femeie în stare avansată de ebrietate care părea a fi mama ei, cerând ajutorul telefonic cuiva. După un timp, în întâmpinarea sărmanei copile a venit un bărbat care părea și el a fi în stare de ebrietate.
Orice continuare a articolului ar avea doar un caracter injurios la adresa celor doi adulți așa că vom păstra decența caracteristică unei publicații. Concluziile vă aparțin.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)