Dispozitiv special la Judecătoria Piatra-Neamț cu mascați de la poliție și jandarmerie
Astăzi a avut loc la Judecătoria Piatra-Neamț un proces în care au fost aduși doi condamnați clasificați ca fiind foarte periculoși, motiv pentru care paza judecătoriei a fost efectuată de mai multe echipaje de jandarmi, polițiști și lucrători din sistemul penitenciar, plus echipaje de luptători mascați de la jandarmerie și poliție.
Reprezentantul ziarpiatraneamt.ro a participat la audierea celor doi. Vom reveni cu detalii.
Mulțumim Judecătoriei Piatra-Neamț pentru colaborare.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)