Membrii CA de la DRUPO Neamț, iată cine-i selectează:
În ședința extraordinată din 15 mai a.c., consilierii județeni au completat HCJ nr. 108/2019 privind declanșarea procedurii de selecție a membrilor Consiliului de Administrație (CA) al societății comerciale DRUPO Neamț S.A.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/10/cladire-cjn-1-400x200.jpg)
Concret, în urma voturilor exprimate de consilierii județeni nemțeni, comisia de selecție a membrilor CA de la Drupo a fost completată cu Ana Maria Sandu (23 voturi pentru, din 25 voturi exprimate).
Ceilalți doi membri ai comisiei sunt administratorul județului- Cătălin Chiței (președinte comisie) și Mona Țigănuș.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)