Consiliul Județean Neamț a reparat ieșirea din județ spre Bacău prin Tazlău
Bucata de aproximativ 1 km de drum care era plină de gropi la ieșirea din Tazlău spre Bacău a fost plombată azi, urmând ca acest tronson să intre într-o reabilitare mai amplă. Până atunci, firma DRUPO ce aparține Consiliului Județean Neamț a reparat ce se putea repara pentru a se putea circula în condiții cât de cât decente pe acest tronson de drum.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)