Bicicletă furată și recuperată – proprietarul o poate găsi la Poliția Locală
Pe data de 27.02.2019, niște cetățeni au observat cum un individ agitat a ascuns o bicicletă în spatele unor garaje din Dărmănești și a fugit. Au trimis poza și adresa locației la noi la redacție, noi am anunțat Poliția Locală care a mers imediat la fața locului și a recuperat bicicleta.
Încă nu s-a identifica păgubitul așa că cine recunoaște bicicleta ca fiind a lui o poate găsi la sediul Poliției Locale.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/02/bicicleta-1024x576.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)