Căutam fluturași de angajați de la spital, nemulțumiți de tăierile veniturilor
În urma mai multor comentarii care afirmă că tăierile veniturilor la spitalul din Piatra-Neamț au fost mai mari decât cele de care se vorbește oficial și în urma unor afirmații conform cărora salariile prezentate pe site-ul spitalului nu ar fi cele reale, rugăm persoanele nemulțumite de scăderea veniturilor să ne trimită fluturașii de salarizare aferenți lunii ianuarie 2019 și decembrie 2018 pentru a se putea face o comparație și publica în vederea unei cât mai corecte informări a populației.
Noi nu am reușit să facem rost de astfel de fluturași. Persoanele contactate au evitat din diverse motive să ne trimită să publicăm fluturașii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nici nu cred ca o sa faceti rost.
La greva de astăzi S_auarătat fluturasi de salariu