[FOTO] Fără noi tragedii
După accidentul de anul trecut, mai precis din data de 5 aprilie, în care un microbuz s-a răsturnat în canalul de aducțiune al râului Bistrița, aproape de Viișoara, soldându-se cu decesul a 9 persoane ( vezi știrea aici), se pare că s-a montat o balustradă suplimentară.
În orice caz, istoria tragediei reapare în ochii fiecărui șofer care trece prin zonă, și poate că acest lucru, chiar și tardiv, are și o parte bună, și va preîntâmpina o tragedie asemănătoare, pe viitor.
Atenție sporită la drum, cineva vă așteaptă mereu cu drag acasă…
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)