Tragedie în Neamț la început de an
Ieri dimineață, la început de an, s-a produs o tragedie. În urma unui incendiu din satul Nisiporești, comuna Boțești, proprietarul, în vârstă de 49 de ani, a fost găsit decedat (carbonizat) în interiorul locuinței.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/01/medicina-1024x512.png)
Potrivit ISU Neamț, locuința era în construcție, iar trupul acestuia a fost găsit lângă un mijloc de încălzire improvizat. În urma incendiului au mai ars cca 30 mp. din interiorul locuinței și 10 mp. acoperiș.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)