O seară de poveste cu elevii Școlii Populare de Artă
O SEARĂ DE POVESTE CU ELEVII ŞCOLII POPULARE DE ARTĂ
Elevii claselor canto – muzică uşoară şi dansuri populare, din cadrul Şcolii Populare de Artă Piatra-Neamţ, oferă publicul pietrean, în cadrul unu spectacol extraordinar de Crăciun, „O SEARĂ DE POVESTE”.
Evenimentul va avea loc joi, 13 decembrie, la sala „Calistrat Hogaş” a Consiliului judeţean, începând cu ora 16:00. Organizatori sunt Consiliul Judeţean Neamţ şi Centrul pentru Cultură şi Arte „Carmen Saeculare”.
Intrarea este liberă, în limita locurilor disponibile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)