Proprietar cu arsuri în incendiul de la Dochia
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/12/smurd.jpg)
Proprietarul locuinței are arsuri minore la un braț produse în acțiunea de salvare a bunurilor din casă. Echipajul de prim ajutor îi acorda îngrijiri medicale la fața locului.
***
În această seară, a izbucnit un incendiu la o locuință particulară în localitatea Dochia, comuna Dochia. Pentru localizarea și lichidarea incendiului s-au deplasat de la Detașamentul de Pompieri Piatra Neamț trei echipaje de pompieri militari cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD, anunță ISU Neamț.
Revenim cu informații.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Asta este un om fara minte!! Dupa ce ca a dat in femeia lui, copii i.au plecat de acasa mai da si foc la casa.. azi venise sotia lui sa ia hainele copiilor dar nu a mai gasit nimic pentru ca el a vandut tot din casa apoi sa dus la bar si a spus unui vecin ca va da foc la casa. Ce om fara suflet!
La ce familie este incendiu?