VIDEO: Filmată la furat în Piatra-Neamț, în mai multe nopți
O pietreancă a fost surprinsă pe camerele de supraveghere cum în mai multe nopți a venit și a sustras din copăceii ornamentali aflați la terasa unei cofetării din plin centrul orașului. Patronul locației ne-a oferit câteva dintre filmări pentru a le prezenta public, poate doamna hoață va fi recunoscută de cineva și se va opri, deoarece nu mai are de unde să mai cumpere copăcei la fel căci tot a cumpărat și ea a tot furat.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nedumerirea mea este legata de faptul ca cea de a doua persoana este imbracata si incaltata total nepotrivit pentru vremea de afara!!!! Nu este filmarea actuala?
Ce rusine numai în România e asa 😠
Iubitoare de natura , deh ….
🙂 🙂
Asta vine din afară. Așa e românul să fure.