Accident în comuna Girov. A ieșit de pe carosabil și a ajuns într-un garaj
În această seară s-a produs un accident în Verșești, Girov. Potrivit ISU Neamț, este vorba de un autoturism care a derapat și a părăsit carosabilul, intrând într-un gard și apoi într-un garaj. În autoturism se afla doar conducatorul auto, inițial anunțat încarcerat, dar la ajungerea forțelor la fața locului fiind ieșit din mașină cu ajutorul cetățenilor.
Victima este conștientă și i se acordă primul ajutor medical de către echipajul TIM.
Foto: ISU Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)