Bărbat mort, degajat dintr-un bazin de apă din comuna Bălțătești
Pompierii nemțeni intervin în aceste momente într-o misiune de degajare a unei persoane dintr-un bazin de apă la Valea Arini, în comuna Bălțătești. La locul evenimentului s-au deplasat un echipaj de pompieri cu o autospecială de lucru cu apă și spumă și 1 echipaj de ambulanță SAJ. Potrivit ISU Neamț, este vorba despre un bărbat care este decedat. Bazinul are adâncimea de aproximativ 1,5 metri.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)