Vei rămâne impresionat de ce au făcut oamenii dintr-o comună din Neamț pentru o mamă minoră cu 3 copii
În comuna Tașca din județul Neamț, primarul Dana Ursache, împreună cu oamenii din comună, din Consiliul Local, preot, meseriași din sat și oameni de bine, s-a apucat să facă o casă cu două camere pentru o mamă minoră cu trei copii.
Cum s-au apucat, ce au făcut și cum s-au mobilizat e cel mai bine să vedeți în materialul video de mai jos. Cuvintele nu pot să vă descrie ce veți vedea singuri.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Uite că nu numai la Pro TV se fac Visuri la cheie , chestiunea e acum sa nu se apuce unii de corupt. Minore in nădejdea că vor primi și ei cate o căsuță ,Dna Dana și cu Padre sibstituinduse A N L ui. Asistenta sociala de la primărie , cea de la D G S A P C P Neamț neavând legătură cu cazul, presupunem .
Felicitari pentru dna Dana,felicitari parintelui,felicitari intregii comunitati!
Bv… Bv… Bv!