O mașină a ajuns în șanț după ce a lovit un cap de pod
În cursul zilei de ieri, șoferul unui autoturism a pierdut controlul volanului, a lovit un cap de pod și a ajuns într-un șanț în zona Dobreni. Atât șoferul, cât și pasagerul au avut nevoie de îngrijiri medicale.
Șoferul a fost testat alcooscopic, iar rezultatul a fost negativ. În cauză, se continuă cercetările sub aspectul comiterii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.
Foto: Facebook
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)