Accident cu victime la ieșire din Piatra-Neamț spre Dumbrava Roșie
Astăzi s-a produs un accident rutier pe b-dul Gen. Nicolae Dăscălescu, pe ruta Piatra-Neamț – Dumbrava Roșie. ISU Neamț infomează că au rezultat victime care au fost preluate și transportate la UPU Piatra-Neamț. Este vorba despre două victime: un băiat în vârstă de 12 ani, cu traumatism la nivelul capului, și o femeie în vârstă de 35 ani, cu traumatism gambă dreapta.
Poliția se află la fața locului pentru cercetări.
Revenim cu informații.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)